• Aktualizácia údajov

Dáta z programu aScRozvrhy boli aktualizované
  • Aktualizácia údajov

Dáta z programu aScAgenda boli aktualizované
  • Údaje pre poslanie 2% dane nájdete v ľavom menu

Prosíme o poslanie 2% dane na účely verejnoprávnych aktivít, za takto získané finančné prostriedky kupujeme vybavenie do školy, pomôcky pre deti, zabezpečujeme niektoré krúžkové aktivity, organizujeme konferencie, osvetové aktivity.

• Prihlásenie na osemročné štúdium na SG CENADA - termíny, postup, podmienky na prijatie

Prihláška sa podáva na základnej škole, ktorú žiak piateho ročníka navštevuje a to v termíne do 20. februára. Základná škola pošle prihlášku na naše Gymnázium CENADA do 28. februára.

Prijímacie konanie sa uskutoční 10. apríla 2017. Predmetom prijímacieho konania bude pohovor so zameraním na motiváciu, záujmy a všeobecný prehľad.Súčasťou prijímacieho konania je doklad o diagnostike intelektového nadania Centrom pedagogicko-psychologického poradenstva a prevencie.

• Súkromné gymnázium pre žiakov so všeobecným intelektovým nadaním CENADA
    Majerníkova 60, 841 05 Bratislava